NIPPON. Mini traktoriai. Traktoriukai. Japoniški traktoriai. Mini traktoriai iš Japonijos. Japoniški mini traktorai. Japoniški traktoriukai.

+370 623 54809

Švenčionių r., Kurpių k.

Mitsubishi 22. Mini traktoriai. Traktoriukai. Japoniški traktoriai. Mini traktoriai iš Japonijos. Japoniški mini traktorai. Japoniški traktoriukai.
mitsubishi_mt22_1
mitsubishi_mt22_3
mitsubishi_mt22_6
mitsubishi_mt22_7
mitsubishi_mt22_4
mitsubishi_mt22_2

Mitsubishi MT22

JAPONŲ GAMYBOS MINI TRAKTORIUS

- 4 cilindrų dyzelinis variklis

- 22 AG

- 4 WD

- Hidraulinė sistema

- Palėtintos pavaros

- Darbinis velenas

- Blokiruotė

- Trijų taškų tvirtinimo sistema

- Reversas

- Vairo stiprintuvas

- Žemės dirbimo freza

PARDUOTA

Apie NIPPON: siekiame sukurti vertę savo klientams pristatydami tik geriausios būklės mini traktorius, kuriuos mums pavyksta rasti Japonijoje. Dirbame be tarpininkų ir dažnai patys važiuojame į Japoniją patikrinti atvykstančių traktoriukų. Netaupome kokybės sąskaita ir stengiamės nevežti pačių pigiausių ar abejotinos būklės traktorių - visus traktorius renkamės kaip sau.​​​

  • Prekiaujame pačių populiariausių ir patikimiausių KUBOTA, YANMAR, ISEKI, SHIBAURA, HINOMOTO ir MITSUBISHI japoniškų mini traktorių modeliais.

  • Visi turimi mini traktoriai yra atvežti iš Japonijos ir Lietuvoje nenaudoti. Jeigu atvykus traktoriukams randame kokių nors trūkumų, juos pašaliname ir traktoriukus pilnai paruošiame darbui.

  • Atvykus pas mus ir išbandžius patikusį traktoriuką, dažniausiai galime susitarti dėl nuolaidų ir abiems pusėms geriausios kainos.

  • Traktoriukus laikome patalpoje, todėl galima atvykti apžiūrėti ir išbandyti bet bet kokiu oru ir bet kuriuo metų laiku.

  • Traktoriukai parduodami su valstybiniais numeriais ir praeita technine apžiūra.